ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ

Καλημέρα σας,
Παρακαλώ σημειώσατε ότι εδώ και χρόνια υπάρχουν 3 – 4 αυτοκίνητα εγκαταλελειμένα στο χώρο απέναντι απο το σπίτι μου ( Αργαλαστής 2 – Αγιος Γεώργιος Ιωλκού) τα οποία μολύνουν την αισθητική τού χώρου και αποτελούν εστία μόλυνσης για την περιοχή.
Η φοτογραφία στο χάρτη της σελίδος δέν αποτθπώνει τη σημερινή πραγματικότητα. Είναι πολύ παλαιά

Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα την προσοχή σας στο Θέμα.

Ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ"

Προς κ. Ιωάννη Σγούρα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα >> κι αριθμό 3942, σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 29/06/2020 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 325084/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Κωνσταντία Φώτου.