ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ

Καλησπέρα σας,
Στην οδό Ραιδεστού 51, στο πεζοδρόμιο τα δέντρα έχουν απλώσει κλαδιά , με αποτέλεσμα να γδέρνουν τον τοίχο του σπιτιού μου
Παρακαλώ πολύ για το άμεσο κλάδεμά τους
Χριστόφορου Μαριάνθη

Ένα Σχόλιο στο "ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κλάδεμα δένδρου>> κι αριθμό 3947 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 30/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 325106/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .