δεν εχουμε φωτισμο

ειχα στειλει πριν απο εικοσι ημερες περιπου αιτημα για το παρκο στην περιοχη μας που βρισκεται παπαφλεσσα με μενανδρου νεα ιωνια πισω απο το κεγε,για ελλειπη φωτισμο…δυστυχως μονο 2 λαμπες δουλευουνε…και περναω με τα σκυλια μου βραδυ απο εκει και δεν βλεπουμε την τυφλα μας…ειναι επικινδυνο πλεον…τοσο δυσκολο ειναι να αντικαταστησετε τις λαμπες???

Ένα Σχόλιο στο "δεν εχουμε φωτισμο"

Προς κ. Ελπίδα Σμπόρου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Δεν έχουμε φωτισμό>> κι αριθμό 3948 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 30/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 325105/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.