Σήμανση μονόδρομου

Παρακαλώ να ελέγξετε και να σηματοδοτήσετε κατάλληλα την οδό Πατριάρχου Ιωακείμ στο σημείο που διασταυρώνεται με Παρασκευοπούλου, ώστε να αντιλαμβάνονται οι οδηγοί που κινούνται επί της Γιάννη Δήμου και συνεχίζουν στην Παρασκευοπούλου ότι απαγορεύεται να στρίψουν δεξιά και να εισέλθουν στην Πατριάρχου Ιωακείμ γιατί είναι μονόδρομος.

Ένα Σχόλιο στο "Σήμανση μονόδρομου"

Προς κ. Μαριλένα Καλαιντζάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Σήμανση μονόδρομου>> αριθμό 3945 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 01/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.325121/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην Διεύθυνση βιώσιμης αστικής κινητικότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.