Ενημέρωση Πολιτών / Προκηρύξεις

1.  Δημόσια Διαβούλευση της προκήρυξης για την υλοποίηση της πράξης: «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΗΜΕΙΩΝ ΕΥΡΥΖΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΨΗΛΗΣ ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΑΙΣΩΝΙΑΣ.»

Ο Δήμος Αισωνίας ανακοινώνει ότι θέτει σε δημόσια διαβούλευση την προκήρυξη για την
υλοποίηση της πράξης «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΗΜΕΙΩΝ ΕΥΡΥΖΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΨΗΛΗΣ ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΑΙΣΩΝΙΑΣ.»

Το έργο έχει ενταχθεί στην πρόσκληση 192, Μέτρο 4.2 του Ε.Π. «Κοινωνία της Πληροφορίας» και ο συνολικός προϋπολογισμός του ανέρχεται στο ποσό των 270.000,00 ευρώ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 19%.
Η προκήρυξη του έργου θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου Αισωνίας (www.aisonia.gov.gr) στην  ενότητα «Προκηρύξεις».  Περίοδος Δημόσιας Διαβούλευσης: 1/6/2009 έως 12/6/2009.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για την περιοδο Διαβουλευσης

2.   Κείμενο περίληψης Προκήρυξης . Link