ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΡΕΥΝΑΣ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ

Τηλ.:24213-50174

ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΡΕΥΝΑΣ  ΑΓΟΡΑΣ

Θέμα:Mπλούζες εθελοντών  (προμήθεια)

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε έγγραφες κλειστές προσφορές στο γραφείο Προμηθειών του Δ. Βόλου (Πλατ. Ρ. Φεραίου)
έως την Παρασκευή 26- 4- 2013 και ώρα 12η μεσημβρινή. (τηλ. για συνεννόηση:24213-50174)

Στο πλαίσιο της εθελοντικής και ανιδιοτελούς προσφοράς σταθερού αριθμού εθελοντών στο σύνολο των κοινωνικών και πολιτιστικών εκδηλώσεων του Δήμου Βόλου θα χρειαστούμε  :

-80 τεμάχια λευκές μπλούζες κολλεγίου μακό (κοντό μανίκι),  στις  οποίες α)  να τυπωθεί στο μπροστινό μέρος  το σήμα του εθελοντισμού που είναι τα ανθρωπάκια (επισυναπτόμενο) και θα γράφει με μεγάλα γράμματα : Εθελοντές του Δήμου Βόλου (κάτω από τα ανθρωπάκια) και β)  να τυπωθεί  στο πίσω μέρος το λογότυπο του Δήμου Βόλου.

Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε συμπληρωματική πληροφορία

Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ