ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΚΑΡΤΕΣ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ

Πληρ. :Μ. Σπανού
Τηλ.:24213-50174

ΕΡΕΥΝΑ  ΑΓΟΡΑΣ

Θέμα: Κάρτες εθελοντών  (προμήθεια)

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε έγγραφες κλειστές προσφορές στο γραφείο Προμηθειών του Δ. Βόλου (Πλατ. Ρ. Φεραίου) έως την Παρασκευή 19- 4- 2013 και ώρα 12η μεσημβρινή. (τηλ. για συνεννόηση: 24213-50174)

Στο πλαίσιο της εθελοντικής και ανιδιοτελούς προσφοράς σταθερού αριθμού εθελοντών στο σύνολο των κοινωνικών και πολιτιστικών εκδηλώσεων του Δήμου Βόλου θα χρειαστούμε  :

-80 τεμάχια κάρτες (8 cm X5,5cm) που θα είναι μέσα σε πλαστική θήκη και αντίστοιχος αριθμός από κορδέλες για το λαιμό που θα είναι τυπωμένο το λογότυπο του Δήμου Βόλου.

Στην μπροστινή πλευρά της κάρτας θα είναι τυπωμένα το λογότυπο του Δήμου Βόλου με την ένδειξη «ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ» και πιο κάτω με μικρότερα γράμματα το λογότυπο του εθελοντισμού.

Στο πίσω μέρος της κάρτας θα είναι τυπωμένα τα στοιχεία του εθελοντή:

Όνομα:

Επίθετο:

Αριθ. Μητρώου:

Και κάποια άλλα στοιχεία

Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε συμπληρωματική πληροφορία

Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ