ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΕΝΟΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΟΥ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ ΜΕΤΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟ ΡΟΣΤΩΒ ΤΟΥ ΝΤΟΝ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ 22_8_2012

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
Πληροφορίες:
Μ. Σπανού
Τηλέφωνο: 2421350173-4

Βόλος, 21/8/2012

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ζητούνται προσφορές για την παρακάτω δραστηριότητα του Τμήματος Επικοινωνίας και Δημοσίων Σχέσεων που συγκεκριμένα αφορά στη συμμετοχή του Δήμου Βόλου στις πανηγυρικές εκδηλώσεις της αδελφοποιημένης πόλης του Ροστώβ του Ντόν της Ρωσίας και συγκεκριμένα στην έκδοση ενός αεροπορικού εισιτηρίου μετά επιστροφής με προορισμό το Ροστώβ του Ντον της Ρωσίας με τις προσφερόμενες αεροπορικές πτήσεις. Αναχώρηση από το αεροδρόμιο "Μακεδονία" της Θεσσαλονίκης ή εναλλακτικά από το "Ελευθέριος Βενιζέλος" στις 13/9/2012 με προορισμό το Ροστώβ και επιστροφή από εκεί στις 17/2/2012 με προορισμό την Αθήνα ή την Θεσσαλονίκη.
   Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε στο Γραφείο Προμηθειών του Δήμου Βόλου κλειστές προσφορές έως τις 24 / 8/ 2012, ημέρα Παρασκευή και ώρα 10:00 μ.μ.

Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ