ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΙΑΣ (1) ΕΝΣΥΡΜΑΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ.

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Βόλος,  2  Ιουνίου 2020

Αριθμ. Πρωτ.: 33948

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

Διεύθυνση: Πλατεία Ρήγα Φεραίου

Τ.Κ. 38333, Βόλος

Πληροφορίες:Ράπτη Παναγιώτα

Τηλ.: 2421350106

Fax: 2421097610

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Η Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας χρειάζεται να προμηθευτεί μία (1) τηλεφωνική συσκευή για την κάλυψη των αναγκών της. Η δαπάνη θα βαρύνει τον Κ.Α.Ε.70.7133.703 του έτους 2020 ¨προμήθεια τηλεφωνικών συσκευών – εξοπλισμού τηλεπικοινωνιών & VHF της Δ/νσης Βιώσιμης Κινητικότητας¨  και με Α.Α.Υ. 1189/2020 (ΑΔΑ:6ΚΙΦΩ96-Ω0Α).

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

Ενσύρματη τηλεφωνική συσκευή σε μαύρο χρώμα.

-Αναγνώριση κλήσης χωρίς χρήση τροφοδοτικού ή μπαταρίας

-Ανοιχτή συνομιλία

-Μνήμη εισερχομένων κλήσεων (50 τελευταίοι αριθμοί)

-Ταχεία κλήση 10 αριθμών

-Δυνατότητα επανάκλησης

-Σίγαση μικροφώνου (mute)

-’Ρύθμιση έντασης ήχου κλήσης

-΄Ρύθμιση μελωδίας κλήσης (10 μελωδίες)

-Επιλογή φορέα

-Αναμονή και συγκράτηση κλήσης

-Μεταφορά κλήσης

-Ένδειξη Διάρκειας, Ώρας και Ημερομηνίας

-Τονικό

-Παλμικό

-Flash

-Παύση

-Πρόσβαση σε τηλεφωνικό κέντρο.

ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΗ ΑΞΙΑ

Η δαπάνη εκτιμάται ενδεικτικά, στο ποσό των 50,00 συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α..

Η δαπάνη αναλύεται ως ακολούθως :

ΕΙΔΟΣ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΟΣ (€)

ΣΥΝΟΛΟ (€)ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ

Μια (1) τηλεφωνική συσκευή με αναγνώριση κλήσεων  για τις ανάγκες της Διεύθυνσης Βιώσιμης Κινητικότητας του Δήμου Βόλου

40,32

ΦΠΑ 24%

9,68

ΣΥΝΟΛΟ

50,00

Για τα παραπάνω ζητείται από τους ενδιαφερόμενους η κατάθεση οικονομικών προσφορών.

Η κατάθεση της προσφοράς θα γίνει στο Τμήμα Προμηθειών του Δήμου Βόλου, Πλατεία Ρ. Φεραίου, σε κλειστό φάκελο, με τα πλήρη στοιχεία της εταιρείας σας έως την Παρασκευή  5 Ιουνίου 2020  και ώρα 11:00 π.μ..

Η Αναπληρώτρια Προϊσταμένη

του Τμήματος Προμηθειών