13Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 28/2/2019

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 13η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Δευτέρα,4 Μαρτίου 2019 και ώρα 14:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης σχετικά με την «Προέλεγχος και σύνταξη αναμόρφωσης προϋπολογισμού Εσόδων – Εξόδων χρήσης 2019 Κληροδοτήματος «Ιωάννου Κ.Χατζηιωαννου ή Χατζάκου».

2. Λήψη απόφασης κατάρτισης των όρων και σύνταξης της διακήρυξης του έργου «ΕΡΓΑ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 2019».
3. Έγκριση μελέτης με τίτλο “Εκμίσθωση μηχανημάτων ”.
4. Έγκριση μελέτης με τίτλο «Προμήθεια ειδών χρωματισμού για τους Κοινόχρηστους Χώρους και τα Δημοτικά Κτίρια όλων των Δημοτικών Ενοτήτων του Δήμου Βόλου».
5. Έγκριση μελέτης με τίτλο «Προμήθεια και τοποθέτηση κλωβού για τις ανάγκες αποθήκευσης του Τμήματος Ηλεκτροφωτισμού της Δ.Τ.Υ. Δ. Βόλου».
6. Έγκριση μελέτης με τίτλο «Κατασκευαστικές εργασίες μόνωσης σε δημοτικό κτίριο στην Αγριά του Δήμου Βόλου».
7. Έγκριση μελέτης με τίτλο «Επισκευή οργάνων παιδικών χαρών Δήμου Βόλου».
8. Έγκριση μελέτης με τίτλο «Προμήθεια και τοποθέτηση δύο (2) παραθύρων στο Κοινωνικό Φροντιστήριο Βόλου».
9. Έγκριση μελέτης με τίτλο “Προμήθεια υαλοπινάκων για την επισκευή και συντήρηση του 1ου Νηπιαγωγείου Άνω Λεχωνίων, Δ.Ε. Αρτέμιδας”.
10. Έγκριση της μελέτης με τίτλο "Ανάθεση εργασίας αντικαταστάσεις ιστών φωτεινής σηματοδότησης”.

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Δευτέρα, 4 Μάρτιος, 2019