28Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 25/5/2017

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 28η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής τη Δευτέρα, 29 Μαΐου 2017 και ώρα 14:00 στο Δημαρχείο Βόλου, με τα εξής θέματα  ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης για την έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2017.
2. Κατάρτιση όρων διεξαγωγής δημοπρασίας για την εκμίσθωση χώρου για εγκατάσταση και λειτουργία Λούνα Πάρκ κατά την διάρκεια της Εμποροπανήγυρης έτους 2017.
3. Λήψη απόφασης σχετικά με την ανάκληση της 233/2017 απόφασης Οικονομικής Επιτροπής και εκ νέου έγκριση της μελέτης και κατάρτιση όρων διακήρυξης για την διενέργεια συνοπτικού μειοδοτικού διαγωνισμού,για την ¨προμήθεια αναλώσιμων υλικών για εκτυπωτές,φωτοαντιγραφικά και φάξ του Δήμου Βόλου για το έτος 2017
4. Υποβολή 2ου πρακτικού (κατακύρωσης) του συνοπτικού διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών "Κτηνιατρική Περίθαλψη Αδέσποτων Ζώων για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους από τη σύμβαση ενδεικτικού προϋπολογισμού 39,990,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%.

5. Υποβολή πρακτικού δημόσιου ανοικτού διαγωνισμού του έργου "Ανακατασκευή οδού Σέκερη".
6. Υποβολή πρακτικού δημόσιου ανοικτού διαγωνισμού του έργου "Κατασκευές οδών έτους 2017".

ΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
7. Αναγγελία απαιτήσεων σε αναγκαστικό πλειστηριασμό Γεωργίου Μαντζαβίνου του Κωνσταντίνου.
8. Αναγγελία απαιτήσεων σε αναγκαστικό πλειστηριασμό "P T HOTELIA ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε." (" FARDICA LTD ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ").

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Δευτέρα, 29 Μάιος, 2017