34Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 22/6/2017

Αρ. Πρωτ. : 51954

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 34η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής τη Δευτέρα, 26 Ιουνίου 2017 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης για την έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2017.
2. Λήψη απόφασης σχετικά με την αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2017.
3. Υποβολή πρακτικού κατακύρωσης του ανοικτού διεθνούς ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την "Προμήθεια ετοίμων γευμάτων για τη σίτιση απόρων του Ξενώνα Κακοποιημένων Γυναικών της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασίας, ΚΑΠΗ & Δημόσιας Υγείας και των μαθητών του Μουσικού Σχολείου Βόλου διάρκειας ενός έτους, ενδεικτικού συνολικού προϋπολογισμού δαπάνης 519.292,16€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

4. Έγκριση διενέργειας της υπηρεσίας, έγκριση της μελέτης και επανακατάρτιση των όρων διακήρυξης του συνοπτικού διαγωνισμού με τίτλο "Τοποθέτηση εορταστικού φωτισμού Δήμου Βόλου έτους 2017" προϋπολογισμού 65.000,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Δευτέρα, 26 Ιούνιος, 2017