42Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ  27/7/2017

Αρ. Πρωτ. :  63301

Για συνεδρίαση Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 42η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Δευτέρα, 31 Ιουλίου 2017 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου, με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

Α/Α       ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

1        Λήψη απόφασης για την έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2017.

2        Λήψη απόφασης σχετικά με την αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2017.

3     Υποβολή πρακτικού ελέγχου δικαιολογητικών κατακύρωσης του προσωρινού αναδόχου του έργου "Συντηρήσεις δρόμων Δ.Ε. πλην Βόλου-Ν. Ιωνίας 2017".

4     Υποβολή πρακτικού δημόσιου ανοικτού διαγωνισμού του έργου "Συντήρηση Οικοδομικών & Η/Μ Εγκαταστάσεων Σχολικών Κτιρίων έτους 2016".

5     Υποβολή πρακτικού αποσφράγισης και αξιολόγησης προσφορών του διαγωνισμού του έργου "Εργασίες συντήρησης σχολείων του Δήμου Βόλου έτους 2017".

6     Λήψη απόφασης κατάρτισης των όρων και σύνταξης της διακήρυξης συνοπτικού διαγωνισμού του έργου "Αποκατάσταση ζημιών δικτύων Δημοτικού Φωτισμού έτους 2017".

Δ/ΝΣΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

7     Υποβολή 2ου πρακτικού (αποσφράγιση οικονομικών προσφορών και αξιολόγηση) του ανοικτού  διεθνούς μειοδοτικού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την "Προμήθεια με χρηματοδοτική μίσθωση οχημάτων μηχανολογικού εξοπλισμού και μηχανημάτων έργου διάρκειας πέντε (5) ετών".

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Δευτέρα, 31 Ιούλιος, 2017