61Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 17/11/2017

Για συνεδρίαση Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 61η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Τρίτη, 21 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1 Λήψη απόφασης για την έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2017.
2 Κατάρτιση του Ολοκληρωμένου Προγράμματος Δράσης του Δήμου για το έτος 2017.
3 Λήψη απόφασης σχετικά με την «Έγκριση των δαπανών και των δικαιολογητικών που πληρώθηκαν από την πάγια προκαταβολή του υπαλλήλου Δεβριάδη Αναστασίου και λήψη απόφασης διάθεσης πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2017».
4 Υποβολή Γ' Πρακτικού δικαιολογητικών κατακύρωσης του διαγωνισμού για την "Προμήθεια ειδών καθαριότητας, ευπρεπισμού και λοιπών ειδών υγιεινής του Δήμου Βόλου έτους 2017".
5 Λήψη απόφασης σχετικά με την «Έγκριση των πρακτικών της πλειοδοτικής δημοπρασίας για την εκμίσθωση του κτιρίου – Δημ. Καταστήματος εντός του Δημ.Πάρκου Ν.Παγασών»
6 Λήψη απόφασης σχετικά με την έγκριση του πρακτικού της πλειοδοτικής δημοπρασίας για την εκμίσθωση του δημοτικού καταστήματος στην Τοπική Κοινότητα Αγ. Λαυρεντίου Δ.Ε. Αρτέμιδας.
7 Λήψη απόφασης σχετικά με την έγκριση των πρακτικών της πλειοδοτικής δημοπρασίας για την εκμίσθωση του δημοτικού καταστήματος στην πλατεία “Παζαρούλι” της Τοπικής Κοινότητας Κατωχωρίου Δ.Ε. Πορταριάς.

ΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
8 Ασκηση έφεσης κατά της αριθμ. 197/2015 απόφασης του Μονομελούς Πρωτοδικείου Βόλου (υπόθεση Αναστασοπούλου Θεοδώρας).

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Τρίτη, 21 Νοέμβριος, 2017