8Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΒΟΛΟΣ  8/7/2022

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 8η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής την Τρίτη, 12 Ιουλίου 2022 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

Α/Α   ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

Δ/ΝΣΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΙΚ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

1     Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ).

2     Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης Μουσικών Οργάνων   σε ΚΥΕ (FIFTY FOUR  E.E.).

3     Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης Μουσικών Οργάνων σε ΚΥΕ (SANTO PECADO EE).

4     Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης Μουσικών Οργάνων σε ΚΥΕ (ΠΛΑΤΑΝΟΣ Ε.Ε.).

Δ/ΝΣΗ ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ

5     Λήψη Κανονιστικής απόφασης για την υλοποίηση κυκλοφοριακών ρυθμίσεων στο Σέσκλο: "Απαγόρευση διέλευσης οχημάτων από την οδό Γεράσιμου Πίνα, στο Σέσκλο Δήμου Βόλου".

Δ/ΝΣΗ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

6     Λήψη απόφασης για την κοπή δύο δένδρων στο πεζοδρόμιο στη συμβολή των οδών Κανάρη και Δημάρχου Γεωργιάδου στο Δήμο Βόλου, κατόπιν αίτησης κυρίου Χατζούλη Στέφανου.

7     Λήψη απόφασης για την κοπή δένδρων της οδού Ιωλκού 314 στο Δήμο Βόλου, κατόπιν αίτησης κυρίου Ζαπαντούλη Γεώργιου.

Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ