ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΠΡΟΧΕΙΡΟΥ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ "ΕΡΓΑΣΙΩΝ, ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΤΩΝ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΩΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ" 3_7_2012

EΛΛHNIKH ΔHMOKPATIA
ΔHMOΣ BOΛOY
Δ/NΣH OIKONOMIKΩN
TMHMA ΠPOMHΘEIΩN
Tαχ.Δ/νση:
Πλατεία P.Φεραίου
Πληροφορίες: Κωνσταντία Φώτου
Tηλέφωνο: 2421350103
Email : k.fotou@volos-city.gr

Bόλος, 2- 7- 2012
                                                             Αριθμ. Πρωτ.: 73205/ΓΠ16413

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΠΡΟΧΕΙΡΟΥ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Ο Δήμος Bόλου προκηρύσσει πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές , οι οποίες θα κατατεθούν στo Δημαρχιακό Κατάστημα του Δήμου Βόλου στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου , ταχυδρομική διεύθυνση , Πλατεία Ρ. Φεραίου , στην αρμόδια επιτροπή που διενεργεί τον διαγωνισμό σύμφωνα με τις διατάξεις του Π.Δ. 28/80 & του Ν.3463/2006 , όπως αυτά έχουν τροποποιηθεί και ισχύουν μέχρι σήμερα στις 12 - 07- 2012 , ημέρα Πέμπτη και ώρα 10:30 π.μ. - 11:00 π.μ. (Λήξη επίδοσης προσφορών), όπου και θα εξετασθούν από την Ε. Δ. Δ , για την εκτέλεση: "Εργασιών, απομάκρυνσης και μεταφοράς των υπολειμμάτων ανακύκλωσης από τις εγκαταστάσεις Κέντρου Διαλογής ανακυκλώσιμων υλικών (Κ. Δ .Α .Υ .) που βρίσκεται στον Άγιο Γεώργιο Φερών στον χώρο υγειονομικής ταφής απορριμμάτων (Χ. Υ. Τ. Α ) Βόλου", ενδεικτικού προϋπολογισμού 30.996,00 € ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΝΝΙΑΚΟΣΙΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ ΕΞΙ ΕΥΡΩ σε βάρος της με Κ. Α 20-6234.001 πίστωσης του τρέχοντος προϋπολογισμού .
   Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να παραλαμβάνουν τους όρους διακήρυξης, την Tεχνική Περιγραφή και τον Προϋπολογισμό από το τμήμα προμηθειών της Διεύθυνσης Οικονομικών του Δήμου Bόλου ( Πλατεία Ρ. Φεραίου τηλ: 2421350103 Φώτου Κωνσταντία )
   Τα έξοδα δημοσίευσης της παρούσης βαρύνουν τον ανάδοχο.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΟΣ ΤΡ. ΣΚΟΤΙΝΙΩΤΗΣ