Διατελέσαντες Πρόεδροι Κοινοτήτων

ΔΙΑΤΕΛΕΣΑΝΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΣΚΛΟΥ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΑΠΟ

ΕΩΣ

Νάνος  Ιωάννης  του Ζήση

1900

1902

Διανελόπουλος  Ιωάννης

1902

1904

Ρήγας  Αργύριος  του Τριαντάφυλλου

1905

1908

Πίννας  Γεράσιμος

1908

1913

Διανελόπουλος  Ιωάννης

1914

1925

Στύλας  Κωνσταντίνος του Λάμπρου

1926

Μπέας  Δημήτριος

1926

1927

Τσιντζίρας  Αργύριος

1927

1928

Πούλιος  Ιωάννης του Χρήστου

1928

1929

Στύλας  Κωνσταντίνος του Λάμπρου

1929

5/8/1929

Μπουντούρης  Νικόλαος του Παναγιώτη

1929

Τσουρτσούλης  Θεόδωρος του Αποστόλου

1929

1931

Μπουντούρης  Νικόλαος του Παναγιώτη

1931

1932

Τσουρτσούλης  Θεόδωρος του Αποστόλου

1932

1933

Μπουντούρης  Νικόλαος του Παναγιώτη

1933

1934

Μπέκος  Γεώργιος του Νικολάου

1934

Γκάγκας  Δημήτριος

1934

Μπέκος  Γεώργιος του Νικολάου

1/1/1934

31/12/1938

Μπέκος  Γεώργιος του Νικολάου

01/01/1939

1941

ΚΑΤΟΧΗ

1941

1945

Τσουρτσούλης  Θεόδωρος του Αποστόλου

1945

1949

Ρήγας  Ευάγγελος του Αργύρη

1949

1951

Τσιαμήτας  Αθανάσιος του Χρήστου

1951

1952

Μάρκος  Σταύρος του Γεωργίου

1952

1953

Τσουρτσούλης  Θεόδωρος του Αποστόλου

1954

1954

Τσούτσας  Νικόλαος του Χρήστου

1955

1959

Πούλιος  Ιωάννης του Χρήστου

1959

1961

Τσούτσας  Νικόλαος του Χρήστου

1961

1974

Χύτας Απόστολος  (Δάσκαλος)

1974

1975

Πίννας  Γεράσιμος του Χρήστου

1975

1982

Γκάγκας  Λεωνίδας του Ζήση

1983

1987

Φώτου  Χρήστος του Γεωργίου

1987

1994

Κολιαμήτρας  Γεώργιος του Φώτη

1995

1998

ΔΙΑΤΕΛΕΣΑΝΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΜΗΝΙΟΥ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΑΠΟ

ΕΩΣ

Μπέης  Δημήτριος του Πολυχρόνη

1928

1930

Μπαρμπέρης  Χρήστος του Αποστόλου

31/8/1930

28/9/1930

Μπέης  Δημήτριος του Πολυχρόνη

29/9/1930

30/8/1931

Μπαρμπέρης  Χρήστος του Αποστόλου

6/9/1931

28/8/1932

Τσακανίκας  Γεώργιος του Δημητρίου

2/10/1932

30/9/1933

Μπαρμπέρης  Χρήστος του Αποστόλου

8/10/1933

31/3/1934

Μπέης  Δημήτριος του Πολυχρόνη

1/4/1934

1939

Μπέης  Δημήτριος του Πολυχρόνη

1939

15/8/1949

Τσακανίκας  Ανδρέας του Δημητρίου

21/8/1949

21/1/1951

Λάμπρος  Ευάγγελος του Δημητρίου

4/3/1951

21/4/1951

Σακαβάλας  Στέφανος του Χρήστου

20/5/1951

31/12/1951

Γαβράνης  Χρήστος του Αθανασίου

9/1/1952

31/12/1952

Τσαντός  Νικόλαος του Λάμπρου

1/1/1953

31/12/1953

Λάμπρος  Ευάγγελος του Δημητρίου

1/1/1954

31/12/1954

Τζέκας  Δημοσθένης του Ευαγγέλου

23/1/1955

31/12/1956

Καραγκούνης  Βασίλειος του Νικολάου

1/1/19557

31/12/1957

Γαβράνης  Χρήστος του Αθανασίου

1/1/1958

31/12/1958

Γαβράνης  Χρήστος του Αθανασίου

1/1/1959

30/4/1959

Λάμπρος  Δημήτριος του Κωνσταντίνου

1/5/1959

30/12/1961

Βλαχογιάννης  Κωνσταντίνος του Γεωργίου

1/1/1962

31/12/1963

Λάμπρος  Δημήτριος του Κωνσταντίνου

23/8/1964

28/2/1966

Ράπτης  Ιωάννης του Αθανασίου

1/3/1966

10/8/1967

Λάμπρος  Δημήτριος του Κωνσταντίνου

1/9/1967

10/10/1974

Βραχνιάς  Κωνσταντίνος   (Δάσκαλος)

12/10/1974

31/5/1975

Γεωργούλας  Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου

1/6/1975

31/12/1982

Δελημήτρος  Αντώνιος του Ιωάννη

1/1/1983

31/12/1998


volosInfoΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΠΑΡΑΒΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥΠανεπιστήμιο ΘεσσαλίαςΔημοτικό ΡαδιόφωνοΠολεοδομίαΠοδηλασίαΠεριφέρεια ΘεσσαλίαςΜετανάστεςΚΕΠΚαθαριότηταΝοσοκομείοflagΕθελοντισμόςΔιαύγειαempeΔΟΥΚΔΗΚΙCitiesNetΑΜΕΑ

 Edit Translation