ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ

Θα ήθελα αν είναι δυνατόν να τοποθετηθεί ένα μικρό καλαθάκι σκουπιδιών επί της Ρήγα Φερραίου με 54ου Συντάγματος.

Ένα Σχόλιο στο "ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ"

Προς κ. Αριστέα Λεονταρίτη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < < Τοποθέτηση καλαθάκι σκουπιδιών>> κι αριθμό 2916 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 20/05//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.232156/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.