Καθαρισμος πεζοδρομιου

Καλημερα σας. Το συγκεκριμενο πεζοδρομιο που βρισκεται στην Παπαγου & Πολυκαρπου στην Νεα Ιωνία βρισκεται ακριβως απεναντι από την είσοδο του Κέντρου Ξενων γλωσσων Ανετοπουλου και αποτελει εστια μολυνσης και ειναι επικινδυνο για τους μαθητες και τους γονεις που προσερχονται για το μαθημα. Παρακαλω να καθαριστει αμεσα για την προστασια των μαθητων αλλα και των κατοικων της περιοχης. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμος πεζοδρομιου"

Προς κ.Σάρα Ανετοπούλου

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος <<Καθαρισμός πεζοδρομίου κι αριθμό 4030 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/09/2020. Την ίδια ημέρα με τα Δ.Υ 325789/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στην Διεύθυνση Πρασίνου του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου