ΛΑΚΟΥΒΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΑΓΟΥΛΑ 6[ΜΕ ΑΓ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ] ΣΤΗ Ν. ΙΩΝΙΑ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΙΑ ΛΑΚΟΥΒΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ

ΑΠΟ ΚΑΘΙΖΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ.

Ένα Σχόλιο στο "ΛΑΚΟΥΒΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ"

Προς κ. Παναγιώτη Σκούμη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Λακκούβα στο δρόμο>> κι αριθμό 2947 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 04/06//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 237167/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών & στη ΔΕΥΑΜΒ αντίστοιχα και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.