Χαλασμένος κάδος απορριμμάτων

Στην Ιατρίδη με Ελλήσποντου ο κάδος θέλει αντικατάσταση.
Παρακαλώ να επισκευαστή η να αλλαχθεί

Ένα Σχόλιο στο "Χαλασμένος κάδος απορριμμάτων"

Προς κ. Δημήτρη Δενελάβα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Χαλασμένος κάδος απορριμμάτων>> κι αριθμό 3353 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 04/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.272536/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.