Ασφάλεια και προστασία

Αξιότιμε κύριε δήμαρχε
Είμαι κάτοικος του Δήμου ν Ιωνίας Βόλου
σας στέλνω αυτή την επιστολή με αφορμή ένα θέμα που απασχολεί εμένα και θεωρώ πολλά νέα κορίτσια της ηλικίας μου αλλά και γενικότερα τις κατοίκους του Δήμου μας. Κάποια άτομα κυκλοφορούν ανεξέλεγκτα και μας θέτουν καθημερινά σε κίνδυνο. Τοξικομανείς και άτομα με ψυχικές διαταραχές μας παρενοχλούν κατά κάποιο τρόπο με αποτέλεσμα να φοβόμαστε να κυκλοφορήσουμε αργά τη νύχτα ακόμα και να γυρίσουμε στο σπίτι μας. Έχει τύχει επίσης επανειλημμένες φορές να εισέλθουν στο χώρο εργασίας μας με αποτέλεσμα να μην.μπορούμε να κάνουμε τη δουλειά μας. Πήρα το θάρρος λοιπόν να απευθυνθω σε εσάς καθώς εκτιμώ βαθύτατα τις προσπάθειες και τα έργα που κάνετε για την πόλη μας. Ελπίζω λοιπόν να επιλυθεί άμεσα το θεμα αυτό καθώς οι κατάσταση έχει ξεπεράσει τα όρια. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο και την βοήθεια σας.
Με εκτίμηση.

Ένα Σχόλιο στο "Ασφάλεια και προστασία"

Παρακαλώ σημειώστε Όνομα και Επώνυμο. Γίνετε πιο συγκεκριμένη στο αίτημα σας.