Χαλασμένη λαμπα

Εδώ και 10 μέρες περιπου στην οδο Τριων Ιεραρχών,αναμεσα απο Κάδμου και Εθνικών Αγώνων υπάρχει ένας στύλος της ΔΕΗ και η λάμπα του σβήνει σχεδόν αμέσως μόλις ανάψουν τα φωτα με συνέπεια το μεγαλυτερο μέρος της νύχτας να ειναι σκοτινο.,.οι κατοικοι της γειτονιάς είναι ως επι το πλήστον ηλικιωμένοι και υπάρχει φόβος και ανασφάλεια…παρακαλώ όπως τακτοποιησετε το θεμα το συντομοτερο δυνατό!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Ένα Σχόλιο στο "Χαλασμένη λαμπα"

Προς κ. Σπύρο Δεμερτζή
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Χαλασμένη λάμπα>> κι αριθμό 3407 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 18/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 277127/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.