Τροχαία Ατυχήματα

Χαίρετε! Στην διασταύρωση Ογλ με Ανθ. Γαζή έχουν γίνει πολλά τροχαία ατυχήματα λόγω έλλειψης ορατότητας από παρκαρισμένα αυτοκίνητα. Για το λόγο το αληθές μπορείτε να δείτε και τα στοιχεία των ατυχημάτων από την τροχαία.
Πιστεύω θα βοηθήσει πολύ τους οδηγούς, ένας καθρέφτης στο απέναντι πεζοδρόμιο ώστε να βλέπουν οι οδηγοί που ανεβαίνουν την Ογλ τα αυτοκίνητα που κινούνται επί της Ανθ. Γαζή.
Παρακαλώ ενεργήστε όπως πρέπει, το κόστος είναι μηδαμινό, και πρόκειται για την ασφάλεια όλων μας.

Ένα Σχόλιο στο "Τροχαία Ατυχήματα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < > κι αριθμό 3426, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 25/10/2019. Την ίδια ημέρα με το
    Δ.Υ 279128/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Υπηρεσία Βιώσιμης Αστικής κινητικότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.