ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ

Στην οδό Ιωλκού από το ύψος του Περιφερειακού ως και τα φανάρια της Αγίας Παρασκευής είναι αδύνατη η χρήση των πεζοδρομίων από τους πεζούς λόγω της κατάληψής τους από τραπεζοκαθίσματα και παρκαρισμένα μηχανάκια και αυτοκίνητα.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ"

Προς κ. Αλεξάνδρα Στεφανάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Κατάληψη πεζοδρομίων” κι αριθμό 3463 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 18/11/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.284556/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δημοτική Αστυνομία και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.