Κάδος σκουπιδιών

Γεια σας σήμερα το πρωί 17/12/19 ήρθαν οι υπάλληλοι της καθαριότητας και αδειάσανε τον κάδο σκουπιδιών στο απορριματοφόρων και αφήνοντας κάτω τον πετάξανε με δύναμη στο πεζοδρόμια με αποτέλεσμα να σπάσει η βάσει από το καπάκι …Να τους πείτε να είναι ποιο προσεκτικοί γιατί τους κάδους τους πληρώνουμε όλοι οι πολίτες του Βόλου είτε για επισκευή η αντικατάσταση ….Σας παρακαλώ να έρθετε να το επισκευάσετε γιατί μπαίνουν μέσα ζώα και Πέραμα τα σκουπίδια στο δρόμο και επίσης μυρίζουν …ο κάδος βρίσκεται στην Μικράς Ασίας 62 Νέα Ιωνια.

Ένα Σχόλιο στο "Κάδος σκουπιδιών"

Προς κ. Νικόλαο Ζαχαρόπουλο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κάδος σκουπιδιών>> κι αριθμό 3526, σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 17/12/2019 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 292451/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Κωνσταντία Φώτου.