Ξύλινη γέφυραφυρα

Η ξύλινη γέφυρα επί της Ζάχου 61 είναι γεμάτη φύλλα και λόγω υγρασίας γλιστράει παρά πολύ.Δυστυχως ένας ηλικιωμένος χτύπησε σήμερα λόγω αυτής της κατάστασης.Γι αυτό καλό θα ήταν να στέλνατε κάποιον υπάλληλο να καθαρίζει την γέφυρα κάπου κάπου.Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων .

Ένα Σχόλιο στο "Ξύλινη γέφυραφυρα"

Προς κ. Ευαγγελία Γιολδάση
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Ξύλινη γέφυρα” κι αριθμό 3528 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 18/12/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.292657/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .