Καθαριότητα

2η ΥΠΕΝΘΎΜΙΣΗ. Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε, για αποφυγή πυρκαγιάς, για την αποκομιδή ξερών χόρτων από την καθαριότητα που έκανα στο οικόπεδό μου που βρίσκεται στο τέρμα της οδού Πλαστήρα (Άναυρος). Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Καθαριότητα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3889 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.324820/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης