Αποχετευσεις

Καλησπέρα έχω ξαναστείλει αίτημα παλαιότερα αλλά το πρόβλημα παραμένει και γίνεται και χειρότερο…Χρειαζόμαστε άμεσα καθαρισμό απολύμανση … Έχουμε σοβαρό.προβλημα από μεγάλες κατσαρίδες στα σπίτια μας στην περιοχή της Νέας Δημητριάδας συγκεκριμένα στην διεύθυνση Τιτάνων με Ιόλης ωπου κατοικώ….

Ένα Σχόλιο στο "Αποχετευσεις"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου και αριθμό αιτήματος 3994 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 16/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 325327/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης