Καθαρισμος πεζοδρομιου

Καλημερα σας. Το συγκεκριμενο πεζοδρομιο που βρισκεται στην Παπαγου & Πολυκαρπου στην Νεα Ιωνία βρισκεται ακριβως απεναντι από την είσοδο του Κέντρου Ξενων γλωσσων Ανετοπουλου και αποτελει εστια μολυνσης και ειναι επικινδυνο για τους μαθητες και τους γονεις που προσερχονται για το μαθημα. Παρακαλω να καθαριστει αμεσα για την προστασια των μαθητων αλλα και των κατοικων της περιοχης. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμος πεζοδρομιου"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Καθαρισμός πεζοδρομίου>> κι αριθμό 4029 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/09/2020. Την ίδια ημέρα με τα Δ.Υ 325788/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Δ/νσης Καθαριότητας του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου