ΚΑΘΊΖΗΣΗ

ΣΤΗ ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΜΕ ΛΟΓΟΘΕΤΟΥ ( ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΤΕΓΩΝ ) ΕΧΕΙ ΥΠΟΧΩΡΉΣΕΙ ΤΟ ΟΔΌΣΤΡΩΜΑ . Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΚΑΙ ΥΠΆΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΌΤΗΤΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΊ ΑΤΎΧΗΜΑ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΘΊΖΗΣΗ"

Προς κ. Ηλία Αυλογιάρη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Καθίζηση” κι αριθμό 2936 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 30/05/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 235797/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.