Ζούγκλα Αριστοτέλους γλαδστωνος

Το πεζοδρόμιο στη γωνία Αριστοτέλους με γλαδστωνος μπροστά από εγκαταλειμενο σπίτι είναι απροσπέλαστα λόγω χόρτων. Φόβος και για φίδια! Ούτε να παρκάρεις δίπλα δεν μπορείς. Χρειάζεται κοπή επειγόντως!!!!

Ένα Σχόλιο στο "Ζούγκλα Αριστοτέλους γλαδστωνος"

Προς κ. Ελένη Κοντοπαναγιώτη

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Ζούγκλα Αριστοτέλους-Γλάστωνος» κι αριθμό 2938 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 31/05/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 236147/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.