Απαγορευτικό στάθμευσης

Καλησπέρα σας, στην οδό βάχκου ο δρόμος έγινε διπλής κυκλοφορίας χειμώνα καλοκαίρι, το κακό είναι ότι σταθμεύουν αυτοκίνητα από την πλευρά τις θαλλασας πάντα και υπάρχει πρόβλημα. Ίσως θα έπρεπε να είναι μονόδρομος για τους καλοκαιρινούς μήνες, γιατί κακά τα ψέματα τα 3 πάρκινγκ δεν μπορούν να καλύψουν την προσέλευση του κόσμου. Η φωτογραφία είναι τραβηγμένη από καθημερινή μέρα. Τα σαββατοκύριακα είναι τραγική η κατάσταση.

Ένα Σχόλιο στο "Απαγορευτικό στάθμευσης"

Προς κ. Σταύρο Δενελάβα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Απαγορευτικό στάθμευσης>> κι αριθμό 3022 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 24/06/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 243085/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας και στη Δημοτική Αστυνομία αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.