Πλαζ Αλυκων

Στην πλαζ των Αλυκων υπαρχει σε ολη την παραλια μονο ΜΙΑ θεση για Ντουζ. Μια δευτερη νομιζω οτι θα ηταν απαραιτητη.
Ευχαριστω

Ένα Σχόλιο στο "Πλαζ Αλυκων"

Προς κ.Δημήτριο Χιώτη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Πλάζ Αλυκών” κι αριθμό 3037 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 28/06/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 244822/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών -και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.