Να φύγουν τα αυτοκίνητα από το πάρκο του ελικοδρόμιο ου

Να απαγορευτεί η διέλευση των οχημάτων στο πάρκο γιατί προκαλούνται ατυχήματα.Δεν μπορούν τα παιδιά να παίξουν .

Ένα Σχόλιο στο "Να φύγουν τα αυτοκίνητα από το πάρκο του ελικοδρόμιο ου"

Προς κ. Έφη Χατζή
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “ α φύγουν τα αυτοκίνητα από το πάρκο του Ελικοδρομίου” κι αριθμό 3041, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 02/07/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 245844/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας και στη Δημοτική Αστυνομία αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών..
    Κωνσταντία Φώτου.