Μονοζυγο

Μια θερμη παρακληση προς τον Δημο Βολου να βαλει καλυτερα και πιο εξειδικευμενα μονοζυγα στο παρκο του Ασυλου

Ένα Σχόλιο στο "Μονοζυγο"

Προς κ. Δημήτρη Γκάτα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Μονόζυγο>> κι αριθμό 3429 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 25/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 279135/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Τεχνικών υπηρεσιών (Τμήμα συντηρήσεων) του Δήμου Βόλου & στη Διεύθυνση Αθλητισμού του ΔΕΟΠΑΠ κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου