Πάρκο Λ. Βύρωνος

Παρακαλούμε για το κόψιμο των αγριόχορτων στο πάρκο στην συμβολή των οδών Περραιβού και Λόρδου Βύρωνος και οπωσδήποτε για την φύτευση δέντρων!!!

Ένα Σχόλιο στο "Πάρκο Λ. Βύρωνος"

Προς κ. Μιχάλη Βλάχο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Πάρκο Λ. Βύρωνος>> σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/05/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 324309/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Διεύθυνση Πρασίνου του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.