Σκουπίδια

Υπάρχουν ξερά χόρτα κομμένα στον Ιωλκό,Άνω βόλος στην οδό Αγίου Γεωργίου με Πόλυτεχνείου.Παρακάλώ για την άμεση αποκομιδή τους.

Ένα Σχόλιο στο "Σκουπίδια"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Σκουπίδια” κι αριθμό αιτήματος 3779, σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/05/2020 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 324306/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.Σε κάθε περίπτωση για την εύρυθμη λειτουργία και την προστασία του περιβάλλοντος εάν είναι δυνατόν θα γίνεται συνεννόηση πριν την τοποθέτηση κλαδιών – αντικειμένων στους τηλεφωνικούς αριθμούς της υπηρεσίας 2421080959 & 2421353176.
    Κωνσταντία Φώτου.