εξυπηρέτιση λουομένων

Κύριε/α καλημέρα.
1.Εδώ και αρκετές ημέρες στην πρώτη παραλία του Αναύρου, την κοντινότερη στο ενυδρείο, η ντουζιέρα δεν βγάζει επαρκή ποσότητα νερού. Συγκεκριμένα αν την ανοίξεις για ντουζ αρχικά λειτουργεί κανονικά και σε 15 δευτερόλεπτα σταματά να βγάζει νερό. Πρέπει να περιμένεις περίπου 10 λεπτά για να ξαναγίνει το ίδιο. Επιπλέον θέλουν επισκευή οι σωληνώσεις της ντουζιέρας( το πρόβλημα αναφέρθηκε και στη ΔΕΥΑΜΒ).
2.Στην ίδια παραλία η αλαξιέρα η κοντινότερη στο ενυδρείο, χρήζει επισκευής (έχει αναφερθεί στο NOVOVILLE).
Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "εξυπηρέτιση λουομένων"

Σχετικά με την ανάρτησή 3882 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/06//2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 324806/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της Υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης