ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ

Καλησπέρα σας,
Παρακαλώ , όπως προβείτε σε απολύμανση του αθλητικού κέντρου ΚΑΡΑΓΑΤΣ , όπου άθλουνται οι αγωνιστικές ομάδες ενόργανη νης και ρυθμικης γυμναστικής της ΓΕ ΒΟΛΟΥ,εφ´οσον ένα κοριτσάκι της ρυθμικης προέρχεται από το δημοτικό της Νέας Ιωνιας Βολου,που δίδασκε ένας εκ των γυμναστών.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Με τιμή

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ. ΣΤΑΜΟΣ
(6979336169).

Ένα Σχόλιο στο "ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με αριθμό αιτήματος 3883 στις 09/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 324808/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Kοινωνικής Προστασίας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης