Κάδοι απορριμάτων

Καλημέρα σας, έχω ξανά απασχολήσει με την πρόταση μου και πριν δύο μήνες σχεδόν για 2 κάδους ένας ανακύκλωσης και έναν γενικής χρήσης στην αδμητου 87 οι οποίοι είναι με σπασμένα καπάκια με αποτέλεσμα να είναι ανοιχτεί συνεχώς και τα αδέσποτα να μπαίνουν μέσα για να βρούνε φαγητό! Θα παρακαλούσα να επιμεληθειτε επί του θέματος!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για δεύτερη φορά
Γεωργιάδης Γεώργιος
Τηλ. 6942907381

Ένα Σχόλιο στο "Κάδοι απορριμάτων"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3884 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.324807/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης