Χορτάρια σε οικόπεδο του δήμου δίπλα σε σχολείο

Στην οδό Γ. Δήμου με ΦΙλιππιδη , υπάρχει ένα οικόπεδο το
Οποιο ανήκει στο Δήμο Βόλου. Είναι γεμάτο ψηλά ξερά χορτάρια τα οποία βγαίνουν και έξω στο πεζοδρόμιο από το οποίο περνάνε καθε μέρα παιδιά για να πάνε στο 32 Δημοτικό Σχολείο Βόλου . Το τελευταίο διάστημα εμφανιστηκαν και φίδια. Παρακαλούμε να φροντίσετε την καθαριότητα του οικοπέδου.

Ένα Σχόλιο στο "Χορτάρια σε οικόπεδο του δήμου δίπλα σε σχολείο"

Προς κ. Εταγγελία Τσιώλη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Χορτάρια σε οικόπεδο του Δήμου δίπλα σε σχολείο>> κι αριθμό 3908 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 18/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 324940/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην υπηρεσία Πρασίνου του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .
    Κωνσταντία Φώτου.