Καδοι

Κάδοι κ καθαριότητα στην περιοχή Αλιβερίου κ μην γίνονται διακρίσεις!!!!!!!!!

Ένα Σχόλιο στο "Καδοι"

Προς κ. Μαριλένα Σταματίου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κάδοι>> κι αριθμό 3935 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 26/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 325058/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου