Καθαριόυτητα στο Αλιβέρι Βόλου

Είμαι κάτοικος της περιοχής του Αλιβερίου,

Στην περιοχή εδώ έχουνε μόνιμο πρόβλημα με τους κάδους σκουπιδιών οι οποίοι είναι ανεπαρκείς και
μερικοί κάτοικοι τους μετακινούν όπου αυτοί θέλουν με την πρόφαση ότι μυρίζουν.

Σας παρακαλώ αν μπορείτε να διευθετήσετε αυτό το θέμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Ένα Σχόλιο στο "Καθαριόυτητα στο Αλιβέρι Βόλου"

Προς κ. Αθανάσιο Σιαφαρίκα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Καθαριότητα στο Αλιβέρι ΒΌΛΟΥ>> κι αριθμό 3936 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 26/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ325057/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου