Αδέσποτα

Αγέλη αδέσποτων σκυλιών επιτίθεται σε περαστικούς και ποδήλατα στην περιοχή Αϊβαλιώτικα. Τα αδέσποτα συχνάζουν στο φανάρι που ξεκινάει ο δρόμος για Πευκάκια.

Παρακαλώ για την άμεση αντιμετώπιση του προβλήματος.

Ένα Σχόλιο στο "Αδέσποτα"

Προς κ. Στάθη Φάτση
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Αδέσποτα>> κι αριθμό 3953 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 02/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.325137/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το σχόλιό σας στη Διεύθυνση Κοινωνικής προστασίας.