Λακκούβες-χαντάκια

Γειά σας…
Δύο αιτήματα.
1ον. Χαντάκια-τομές στην άσφαλτο -επικίνδυνες τρύπες- ΜΑΓΝΗΤΩΝ 239/241 με ΒΛΑΧΑΒΑ ακριβώς στη διασταύρωση. Υπήρξαν και μικροατυχήματα με δίκυκλα.
2ον. Πάλι επι της ΜΑΓΝΗΤΩΝ,απο ΝΙΚΟΤΣΑΡΑ μέχρι ΒΛΑΧΑΒΑ,εχει γίνει καθίζηση στην άσφαλτο [βαθούλωμα επικίνδυνο].
Παρακαλώ να φροντίσετε για την αποκατάσταση.
Σας ευχαριστώ και για λογαριασμό όλης της γειτονιάς.

Ένα Σχόλιο στο "Λακκούβες-χαντάκια"

Προς κ. Βαγγέλη Δημόπουλο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Λακκούβες-χαντάκια>> κι αριθμό 3962 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.325175/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα οδοποιίας της Διεύθυνσης Τεχνικών υπηρεσιών .