Δεν πέρασε το απορριματοφορο

Κάθε Πέμπτη περνάει το απορριματοφο. Αυτή την εβδομάδα δεν πέρασε με αποτέλεσμα οι κάδοι να είναι γεμάτοι. Λόγω ζέστης η δυσοσμία είναι ανυπόφορη.

Ένα Σχόλιο στο "Δεν πέρασε το απορριματοφορο"

Προς κ. Αικατερίνη Βλαχάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Δεν πέρασε το απορριμματοφόρο>>κι αριθμό 3963 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06-07-2020 . Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 325183/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου