Περραιβου

Στην οδό Περραιβού απέναντι από το πάρκο στην οδό Λόρδου Βύρωνος πρέπει να κατασκευαστεί μία διάβαση οπωσδήποτε διότι τα αυτοκίνητα τρέχουν με ιλιγγιώδη ταχύτητα και δεν μπορούμε να περάσουμε τον δρόμο. Επίσης πρέπει να τοποθετήσει ένα παλλόμενο φανάρι για να βλέπουν οι οδηγοί την διάβαση.

Ένα Σχόλιο στο "Περραιβου"

Προς κ.Μιχάλη Βλάχο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Περραιβού>> κι αριθμό 3974 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 08/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 325218/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας να εξετασθεί στην υπηρεσία βιώσιμης αστικής κινητικότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας σχετικά με τις προτάσεις σας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου