Φωτισμός

Στην οδό Αναλήψεως από την γέφυρα του αναύρου μέχρι την οδό παγασών πρέπει να τοποθετηθούν led φωτιστικά στην διαχωριστική νησίδα όπως έχουν τοποθετηθεί και σε άλλους δρόμους

Ένα Σχόλιο στο "Φωτισμός"

Προς κ.Μιχάλη Βλάχο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Φωτισμός>> κι αριθμό 3975 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 08/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 325214/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα ηλεκτροφωτισμού της ΔιεύθυνσηΤεχνικών υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας σχετικά με τις προτάσεις σας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου