Κοπή δέντρων

Στην οδό Διομήδους μέσα και έξω απ” τον φράχτη του τένις επικρατεί ζούγκλα με όλων των ειδών τα έντομα και τρωκτικά.
Τα δέντρα έχουν μεγαλώσει τόσο που κλείνουν τον δρόμο, και ακουμπούν στα καλώδια της ΔΕΗ.Παρα τις συνεχείς εκκλήσεις των κατοίκων της οδού, η υπηρεσία σας αδιαφορεί.Παρακαλω μεριμνήσετε άμεσα.

Ένα Σχόλιο στο "Κοπή δέντρων"

Προς κ.Κατερίνα Μελαχροινού
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κοπή δένδρων>> κι αριθμό 3981, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 325273/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Διεύθυνση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου